PRZEDSZKOLE   MIEJSKIE

im. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

w  SEJNACH

 

 

Wykaz grup dziecięcych w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Grupa I dzieci 4 - 3 letnie

Wychowawczynie : Teresa Polens, Elżbieta Ruszczewska



Imię i nazwisko

Balewicz Lena

Czakis Amelia

Gajdziński Kordian

Gałkowski Dominik

Gniady Hanna

Januszewicz Filip

Jaśkiewicz Nadia Anna

Jatkowska Wiktoria

Kalwejt Natalia

Kosakowski Hubert Ksawery

Ludorf  Kacper

Maksimowicz Aleksandra

Naruszewicz Daria

Palewicz Jakub

Ponganis Jan

Żynda Mateusz

Lauda Emilia

Jasińska Aleksandra

Jodzis Aleksandra

Kulesza Katarzyna

Kuprewicz Tomasz Gabriel

Palanis Aleksandra

Palanis Błażej

Poszwa Hanna

Sewastynowicz Jakub

 

Grupa II  dzieci 5-4 letnie

Wychowawczyni: Danuta Keller

 


Biziewska  Julia

Dobreńko Jakub

Fejfer Aleksandra

Janculewicz Helena

Kaufman Karolina

Kiejza Joanna

Kozłowska Amelia

Kubaszewska Kamila

Krysztopik Roksana

Krysztopik Wiktoria

Lewczuk Rafał

Mazalewski Błażej

Nowak Bartosz

Pogorzelska Lena

Raglis Zuzanna

Razarenkow Wojciech

Wasilewski Szymon

Tarlecka Julia

Wysocka Joanna

Żybuda Mikołaj

Czokajło Maciej

Januszewicz Karolina

Luty Natalia

Koneszko Paulina

Szymański Kajetan

 

 

Grupa III dzieci 5-letnie

wychowawczynie: Elżbieta Stylińska-Miszkiel,  Lucyna Waluś


 

 

Abramczuk Stanisław

Bernecka Kaja

Budowicz Patrycja

Czeropska Emilia

Ejdulis Zofia

Faszczewska Maja

Fiedorowicz Maciej

Gudziewski Jakub

Janczewski Kacper

Jotejko Dominik

Kuprewicz Bartosz

Krakowska Inga

Krejpcio Robert

Milewska Gaja

Milewski Bartosz

Niewiadomski Jan Michał

Niewiadomski Krzysztof

Nowalska Greta

Piekarska Łucja

Polens Szymon

Radzewicz Kacper

Stabiński Tomasz

Trejnowska Anna

Zackiewicz Jakub

Żynda Kamila


 

Grupa IV dzieci 6-letnie

wychowawczynie: Lucyna Matwiejczyk Anna Koncewicz



Charkiewicz Agata

Czarniecka Julia

Czarniecki Bartosz

Czeszkiewicz Ksawery

Dzienisiewicz Gabriel

Gniazdowska Wioleta

Kartaszow Nikola

Kimszal Igor Samuel

Kruszyłowicz Maciej

Kowalewski Michał

Mroczek Krystian

Myszczyński Paweł

Persjanow Nikola

Poszwa Milena

Stabińska Dominika

Staniewicz Karina

Staniewicz Oskar

Stankiewicz Gabriela

Strękowski Iwo

Szkarnulis Agata

Szklarz Bartosz

Tomkiewicz Paweł

Wróblewski Adam

Zubowicz Nadia

Żynda Julia

 

 

Grupa V dzieci 5-6 letnie

wychowawczynie: Jolanta Macianis, Bożena Luto



Gryguć Paweł

Jagłowski Wiktor

Jatkowska Amelia Stanisława

Jakubowski Jakub

Kamiński Gabriel

Koneszko Natalia

Kuczyński Oktawian

Leończyk Olga

Moroz Martyna

Pieciukanis  Piotr

Pietruszkiewicz Dominik

Przeborowski Michał

Sokołowska Tatiana

Tubiszewska Maja

Stanisław Żyliński

Andrulewicz Zuzanna

Bernecki Kazimierz

Błaszczak Gabriel

Drucis Dominik

Jurgielewicz Oliwia

Kowalewska Amelia

Pawlukowska Maja

Statkiewicz Tomasz

Szafranowski Patryk

Wowak Hubert

 

Wyprawka przedszkolaka

 

Część I jednakowa dla wszystkich dzieci:

  1. Środki czystości:

- mydło w płynie

- papier toaletowy – opakowanie

- chusteczki higieniczne

- serwetki papierowe

- ręcznik

- ubranka na zmianę w woreczku

- szczoteczka do zębów, kubek, pasta

- strój gimnastyczny (krótkie spodenki i bluzeczka) w worku

- kapcie

Artykuły papiernicze:

- ryza papieru białego xero

- kredki świecowe 2 opakowania

- kredki świecowe Bambino – 2 opakowania

- teczka papierowa do prac plastycznych i pracy indywidualnej  2 szt.

Każdy element wyprawki powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem !


Część II wyprawki , dostosowanej  do indywidualnych potrzeb grupy,

rodzice otrzymają we wrześniu u swoich wychowawczyni

 

 

 

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy, słonecznego

i  spokojnego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu

do przedszkola.

 

 

 

Joomla 1.5 themes, hosting company.